شرکت راسا پتروتک (RASA PETROTECH)

گروه تحقیقاتی راسا پتروتک یک مجموعه علمی-تحقیقاتی در زمینه‌ ژئومکانیک و ژئوتکنیک می‌باشد که شامل اساتید و متخصصان برجسته علمی داخل و خارج از کشور می‌باشد. این مجموعه علاوه بر فعالیت در حوزه تحقیقاتی بالادستی مهندسی نفت و معدن در کشور،  برگزارکننده دوره‌های تخصصی و پیشرفته آنلاین و حضوری مهندسی نفت و معدن همچون شبیه‌سازی المان محدود و المان محدود توسعه یافته شکست هیدرولیکی در مخازن نفتی، شبیه‌سازی المان محدود پایداری چاه‌، پیش‌بینی تولید ماسه از چاه با روش عددی پیشرفته، تخمین نشست مخازن تحت تولید، تحلیل ترک و گسیختگی در سیمان پشت جداری، تحلیل گسیختگی سیمان و جداری در اثر نشست در چاه تحت تولید، تحلیل پایداری و برهم‌کنش حرارتی تونل و فضاهای زیرزمینی، شبیه‌سازی تونل و فضاهای زیرزمینی در حالت اشباع جریانی وغیره، می‌باشد.

تجربه ما

بیش از 5 سال آموزش در زمینه ژئومکانیک و مکانیک سنگ
بیش از 10 سال سابقه تحقیقات دانشگاهی در زمینه ژئومکانیک و شبیه‌سازی عددی
بیش از 8 سال سابقه آموزش در زمینه شبیه‌سازی ژئومکانیکی چاه ها و مخازن نفتی
بیش از 5 سال سابقه در زمینه انجام پروژه های ژئومکانیکی

اهداف گروه تحقیقاتی راساپتروتک

امروزه با توجه به پیشرفت علوم مهندسی و تکنولوژی‌های نوین و نیز حیاتی بودن امر آموزش و تحقیق در بخش بالادستی صنایع نفت و معدن کشور، نیاز روزافزون تحصیلات تکمیلی در بخش اکتشاف، استخراج و تولید نفت، گاز و فراورده‌های معدنی عمیقا احساس می‌شود. شرکت راساپتروتک با پیشینه و تخصص درخشان در زمینه آموزش، پژوهش و تولید محتوا در زمینه ژئومکانیک نفت و معدن و همچنین ژئوتکنیک، با توجه به کمبود منابع علمی و تخصصی در این زمینه، گامی نو را در عرصه پژوهش و آموزش آنلاین کاملا تخصصی ژئومکانیک آغاز نموده است تا دانشجویان، متخصصان و پژوهشگران در سراسر کشور دسترسی آسان و کامل به این منابع تخصصی آنلاین را داشته باشند.

عرفان صابرحسینی

کارشناس ارشد مهندسی حفاری و استخراج نفت و مؤسس شرکت راساپتروتک
0
تیم کنونی متخصصان ما
0
همکاری با دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد
0
همکاری با دانشجویان مقطع دکتری

چرا مارا انتخاب کنید؟

تنوع در تخصص

متخصصان ما در زمینه‌های متعدد و متنوع ژئومکانیک-ژئوتکنیک در حال فعالیت در دانشگاه‌ها و مراکز معتبر علمی-مهندسی داخل و خارج از کشور می‌باشند و قادر هستند که در زمینه‌های علمی و تخصصی شما راه‌گشایی مطمئن باشند.

چاپ مقالات علمی معتبر

متخصصان و اساتید ما دارای سابقه درخشان در زمینه پژوهش‌های کاربردی و نوین ژئومکانیک-ژئوتکنیک و همچنین چاپ مقالات علمی ISI با ضریب تأثیر بالا می‌باشند. لذا شما هم اکنون به بهترین مشاوران علمی برای حل مشکلات تحقیقاتی خود دسترسی خواهید داشت.

تولید محتوای آنلاین

شرکت راساپتروتک به سرعت در حال تولید محتوای تخصصی در بخش ژئومکانیک مهندسی نفت و معدن کشور می‌باشد که در این امر نیازمند همکاری با اساتید و مشاوران علمی در زمینه‌های مختلف ژئومکانیک همچون پایدارسازی چاه ها، تخمین نشست مخازن تحت تولید، ژئومکانیک تزریق و تولید از مخازن، تحلیل یکپارچگی جداری و سیمان، شکست هیدرولیکی وغیره خواهد بود.

برگزاری دوره‌های حضوری

اساتید شرکت راساپتروتک در زمینه‌های مختلف و جذاب ژئومکانیک علاوه بر تولید محتوای آنلاین، قادر به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متناسب با نوع نیاز شما خواهند بود.

تصاویر

همکاری با شرکت‌ها، مؤسسات پژوهش محور و دانشگاه‌ها