* نکات قبل از دانلود و اجرای ویدئوها

1- در صفحه محصولات، کلیه دوره‌های گروه تحقیقاتی راساپتروتک شامل دوره‌های رایگان و غیر رایگان نمایش داده‌ شده‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند با جست‌جو در محصولات، دوره مورد نظر خود را بدون توجه به دسته‌بندی محصول انتخاب نمایند. در غیر این صورت شما می‌توانید به تب آموزش آنلاین مراجعه نموده و دوره مورد نظر خود را از بین دسته‎بندی‎های موجود انتخاب نمائید.
2- حتما توجه بفرمایید قبل از خریداری دوره‌ها، تب آموزش آنلاین، بخش آموزش و نکات اجرای ویدیوها را مطالعه کرده باشید و حتما پیش‌نمایش ویدیوها را دانلود کرده و فایل ویدیویی را آزمایش نمایید. فایل‌های ویدیویی با نرم افزار Media Player و همچنین کدک قابل پخش هستند در غیر این صورت از بخش آموزش نکات اجرای ویدیوها کمک بگیرید. پرداخت هزینه دوره ها را فقط در صورتی که فایل ویدویی دوره های رایگان را اجرا کردید بپردازید وبسایت مسئولیتی در مورد عودت وجه نخواهد داشت.
3- همچنین دوره‌های رایگان مجموعه نیز همانند دوره‌های دیگر قفل‌گذاری شده‌اند و شما می‌توانید با طی کردن مسیر خرید از طریق سبد خرید خود دوره‌های رایگان را بدون صرف هزینه خریداری نمایید. توجه نمایید که برای اجرای ویدیوهای دوره‌های رایگان همانند دوره‌های غیررایگان میبایست Machine ID خود را پس از اجرای فایل قفل‌گذاری شده برای ما ارسال نمایید تا کد رمز اجرای فایل طی 24 ساعت برای شما ارسال گردد.
4- برای مشاهده قوانین دانلود محتوا، نحوه اجرای ویدئوها و نکات اجرای ویدئوها می‌توانید علاوه بر مراجع به تب آموزش آنلاین، بروی دکمه دانلود کلید کنید و فایل مربوطه را دانلود نمائید.