گروه تحقیقاتی راساپتروتک www.rasapetrotech.ir

آموزش تخصصی آنلاین مهندسی ژئومکانیک، نفت، معدن و ژئوتکنیک

قوانین و مقررات استفاده از محتوای آموزشی

  • تمامی حقوق مادی و معنوی محتوای تولید شده در این وبسایت متعلق به راساپتروتک بوده و هرگونه کپی‌برداری، بازنشر و به اشتراک‌گذاری ویدئوها و سایر محتوای آموزشی این مجموعه غیرمجاز و قابلیت پیگرد قانونی دارد.
  • برای تولید محتوای آموزشی در مجموعه راساپتروتک، با توجه به تخصصی بودن ویدئوهای آموزشی و سایر مطالب، از دانش اساتید با تجربه و نخبه در حوزه‌های مختلف استفاده شده است. این عزیزان با صرف وقت و هزینه بسیار، این چنین محتوای آموزشی درخور را برای دانشجویان و علاقه‌مندان این حوزه مهیا نموده‌اند. لذا انتظار می‌رود دانشجویان و علاقه‌مندان با خرید این محصولات و عدم اشتراک‌گذاری آنها با سایرین، قدردان زحمات گروه تحقیقاتی ما باشند و همچنین به توسعه و قدرتمند شدن این مجموعه کمک کنند تا در آینده قادر باشیم در تمامی زمینه‌های تحقیقاتی مهندسی نفت و معدن، دوره‌های آموزشی آنلاین و آفلاین برای دانشجویان و متخصصان سراسر کشور تهیه نماییم.
  • محتوای آموزشی این مجموعه، صرفا برای استفاده سفارش دهنده اصلی آن می‌باشد که هزینه استفاده از آن را پرداخت نموده، لذا، هرگونه استفاده از آن برای افراد دیگر، غیر قانونی بوده و ناقض حقوق مادی و معنوی مؤلفین و گروه تحقیقاتی راساپتروتک خواهد بود.
  • گروه تحقیقاتی راساپتروتک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه استفاده از محتوای تولید شده در این وبسایت در پروژه‌های مهندسی شامل هرگونه طراحی، تحلیل و اجرا، نخواهد داشت.
  • تمامی مسئولیت استفاده غیر آموزشی از محتوای تولید شده در راساپتروتک با خود فرد سفارش دهنده خواهد بود.
  • با خرید و دانلود محتوای آموزشی از وبسایت راساپتروتک، شما با قوانین و مقررات شرکت راساپتروتک موافقت نموده‌اید.
  • از تمامی عزیزانی که با رعایت حقوق مادی و معنوی مدرسین و مؤلفین گروه تحقیقاتی راساپتروتک، ما را در تولید و توسعه محتوای آموزشی علمی-تخصصی کشور یاری می‌کنند، بسیار متشکریم.

شرکت راساپتروتک rasapetrotech.ir