گروه تحقیقاتی راساپتروتک www.rasapetrotech.ir

آموزش تخصصی آنلاین مهندسی ژئومکانیک، نفت، معدن و ژئوتکنیک

 

نکات اجرائ فایل‌های ویدئویی

  • به منظور حفاظت و جلوگیری از انتشار غیر مجاز فایل‌های ویدئویی آموزشی گروه تحقیقاتی راساپتروتک، تمامی ویدئوهای آموزشی این مجموعه قفل‌گذاری شده‌اند. لذا، تمامی دانشجویان و علاقه‌مندانی که این فایل‌ها راخریداری و دانلود نموده‌اند، می‌بایست از طریق درخواست و دریافت کد رمز، فایل‌های ویدئویی خود را فعال نمایند. نحوه اجرا و نمایش ویدئوها در بخش بعدی بطور کامل توضیح داده شده است.
  • در حال حاضر تمامی ویدئوهای آموزشی مجموعه راساپتروتک فقط و فقط در کامپیوترها و لپ‌تاپ‌های دارای سیستم عامل ویندوز قابل پخش می‌باشد. لذا در صورتی که قصد دارید این‌ ویدئوها را در موبایل یا تبلت با سیستم‌های عامل اندروید و یا IOS مشاهده نمائید، از دانلود فایل‌های ویدئویی این مجموعه فعلا خودداری نمائید.
  • فایل‌های ویدئویی این مجموعه دارای قابلیت آنتی‌کپچر (Anti-capture) می‌باشد، لذا در طول نمایش ویدئوها به هیج وجه از نرم‌افزارهای ضبط اسکرین استفاده ننمائید. با اجرائ نرم‌افزارهای ضبط اسکرین در حین نمایش ویدئو، علاوه بر اینکه نمایش ویدئوها قطع می‌گردد، باعث فاقد اعتبار شدن کد رمز شما نیز خواهد شد.
  • ویدئوی آموزشی خریداری شده توسط کاربر دارای واترمارکی مختص به خود کاربر بوده است.
  • هر کد رمزی که برای کاربر ارسال میگردد، فقط و فقط به آن کاربر و سیستم عامل مورد استفاده او اختصاص دارد. لذا، کاربران قادر نخواهند بود که کد رمز فایل ویدئویی خود را به اشخاص دیگری ارسال نمایند و یا فایل ویدئویی خود را در سیستم عامل دیگری اجرا نمایند.
 

نحوه اجرائ فایل‌های ویدئویی

کاربر عزیز، پس از خرید و دانلود فایل ویدئویی، می‌بایست آن را اجرا نمائید. پس از اجرائ فایل قفل‌گذاری شده، کادری مشابه عکس زیر ظاهر می‌شود که می‌بایست Machine ID موجود در کادر را با توجه به شکل کپی نمائید و برای ایمیل rasapetrotech.info@gmail.com ارسال نمائید.
 
طی 24 ساعت پس از تکمیل خرید و ارسال ایمیل به ما، به شما یک کد رمز ارسال می‌گردد که باید آن را در محل مورد نظر همانند شکل زیر Paste نمائید.

 

 
پس از آن گزینه OK را کلیک کرده، فایل را اجرا نمائید و ویدئو دانلود شده را مشاهده نمائید.
نکته 1: بهتر است برای جلوگیری از تکرار عمل کپی و Paste کد رمز، برای هر بار دیدن ویدئو، تیک مورد نظر را همانند شکل زیر فعال نمائید.

 

 
نکته 2: توجه نمائید که کد رمز ارسالی فقط برای سیستم عامل یا کامپیوتر مورد استفاده شما سازگار می‌باشد و در صورت استفاده کد رمز و یا فایل ویدئویی در هر کامپیوتر دیگری، ویدئوها قابل پخش نخواهند بود، لذا از ارسال آن به دوستان و افراد دیگر خودداری کنید.
اگر در اجرای ویدیوهای قفلگذاری شده مسئله ای وجود داشت، 2 نکته ی زیر حتما رعایت شود .
نکته ی مهم 3:  حتما باید UAC در ویندوز کاربران غیر فعال باشد.
ویدیوی آموزش غیرفعال کردن UAC در ویندوز:

http://dl.azimoot.ir/Download/SmartScreen.zip

نکته ی مهم 4:  ویدیوها معمولا با نرم افزارهای پخش به ویژه نرم افزار VLC Media Player نسخه‌های جدید، پخش خواهند شد. در غیر این صورت اگر کاربر با مشکل پخش مواجه شد، حتما باید Codec را از لینک زیر دانلود و نصب کند و همچنین تمامی پلیرهای دیگر خود را هم حذف کند.
ویدیوی آموزش نصب Codec در ویندوز:

https://www.aparat.com/v/fkV8M

لینک دانلود نصب Codec:

https://codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_mega.htm

بعد از انجام نکات بالا، حتما یک بار کامپیوتر ری استارت شود .
اگر همچنان مسئله وجود داشت، یکبار از نو ویندوز نصب شود .
اگر همچنان مسئله وجود داشت، فایل قفلگذاری شده در سیستم دیگری اجرا شود.
نکته 5: در صورت بروز هرگونه مشکل با ایمیل‌ rasapetrotech.info@gmail.com در ارتباط باشید.

 

شرکت راساپتروتک www.rasapetrotech.ir